Category Sport

Tre shqiptarë në formacionin e javës në Kroaci

Fundjava që lamë pas ishte shumë pozitive dhe për shqiptarët që luajnë në Kroaci. Tre lojtarë shqiptarë janë përfshirë në formacionin e javës së 10-të. Jorgo Pëllumbi, Jon Mersinaj dhe Emir Sahiti janë përfshirë në 11-shen më të mirë të…