-0.5 C
Tiranë
E hënë, 24 Janar, 2022
E hënë, 24 Janar, 2022
Covid-19 në Shqipëri
24,081
Raste Aktive
Updated on January 24, 2022 11:54 pm

Zgjedhjet në FSHF, Jorida Tabaku: Veliaj përdor SPAK dhe Prokurorinë si qen sulmi ndaj atyre që ai i sheh si kundërshtarë

Zgjedhjet në FSHF janë kthyer në debate të forta. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka hedhur akuza të forta ndaj presidentit të...

Zgjedhjet në FSHF, Jorida Tabaku: Veliaj përdor SPAK dhe Prokurorinë si qen sulmi ndaj atyre që ai i sheh si kundërshtarë

Zgjedhjet në FSHF janë kthyer në debate të forta. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka hedhur akuza të forta ndaj presidentit të FSHF-së Armando Duka. Veliaj u shpreh se është i përfshirë si...

Politikë

Kryesore

Ekonomi

Parashikimi i Motit

Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
27 %
5.1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
5 °

Kursi Këmbimit

USD - United States Dollar
EUR
1,1327
TRY
0,0743
CHF
1,0934
GBP
1,3491
JPY
0,0088

Rajoni

Bota

Erdoğan për tensionet Rusi-Ukrainë: Turqia dëshiron paqe në rajon

Turqia dëshiron që paqja të mbizotërojë dhe shpreson që të...

5G mund të sjellë katastrofë ekonomike, kompanitë ajrore në alarm

10 kompanitë më të mëdha ajrore në SHBA kanë paralajmëruar...

Video