Gjendet pa jetë foshnja katër muajshe në Istog të Kosovës, policia jep detajet e para

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Istog të Kosovës, ku një foshnjë 4-muajshe është gjetur e pajetë. Në lidhje me ngjarjen policia ka marrë një telefonatë dhe vdekjen e foshnjës e ka konstatuar mjeku i QKMF-së në Istog. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Serbobran dhe nuk dihen ende detaje të reja…

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Istog të Kosovës, ku një foshnjë 4-muajshe është gjetur e pajetë.

Në lidhje me ngjarjen policia ka marrë një telefonatë dhe vdekjen e foshnjës e ka konstatuar mjeku i QKMF-së në Istog.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Serbobran dhe nuk dihen ende detaje të reja në lidhje me ngjarjen. Situata është duke u hetuar dhe priten të dhëna më të detajuara.