VIDEO/ Ulërima dhe të qara: Dalin pamjet e sherrit në Familjen Mbretërore, Elia merr me shpulla Princ Lekën

Janë publikuar pamjet nga sherri mes Elia Zaharias dhe Princ Lekës.

Një video e filmuar nga Princ Leka tregon sulmin nga Eliza Zaharia. Aktorja duket shumë e agravuar teksa sulmon Princin duke e akuzuar se ai ka dhunuar babain e saj.

Gjatë ditës së sotme, Vizion Plus mësoi se Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë bërë kallzim në polici në datë 5 mars, ku akuzojnë njëri-tjetrin për dhunë fizike.

Princi ka deklaruar se është dhunuar me shqelma dhe sende të forta nga ish-vjehrri, Gjergj Zaharia. Këto akuza janë hedhur poshtë nga Gjergj dhe Elia Zaharia të cilët pretendojnë se janë ata viktima e ngjarjes./vizionplus.tv