U qëllua me breshëri kallashnikovi, kush është 30-vjeçari që i shpëtoi atentatit në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak momente më parë në Vlorë ku mbeti i plagosur Romeo Meçaj 30 vjeç. Gazetari Enrik Mehmetaj ka siguruar foton e të plagosurit. Mësohet se gjendja e tij është në rrezik për jetën. Ai ka qenë duke ecur dhe është qëlluar nga një mjet në lëvizje.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak momente më parë në Vlorë ku mbeti i plagosur Romeo Meçaj 30 vjeç.

Gazetari Enrik Mehmetaj ka siguruar foton e të plagosurit.

Mësohet se gjendja e tij është në rrezik për jetën. Ai ka qenë duke ecur dhe është qëlluar nga një mjet në lëvizje.

Viktima