Të shtëna me armë në Shkodër, nuk ka të lënduar

Mësohet se një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri ku ka pasur dëmtime në një lokal. Ai është larguar nga vendi ngjarjes, ndërsa fatmirësisht nuk ka të lënduar. Nga veprimet paraprake hetimore të kryera nga grupi hetimor në vendngjarje është gjetur një gëzhojë. Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave…

Mësohet se një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri ku ka pasur dëmtime në një lokal.

Ai është larguar nga vendi ngjarjes, ndërsa fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Nga veprimet paraprake hetimore të kryera nga grupi hetimor në vendngjarje është gjetur një gëzhojë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje, identifikimin dhe kapjen e autorit.