Suning prezanton selinë e re të Interit

Zikaltrit ndryshojnë shtëpi (VIDEO)

0

Një ndërtesë e pasqyruar me video nga zona Porta Nuova, (simbol i Milanos së re re globale dhe teknologjike), një dizajn modern dhe portreti mbizotërues i zi dhe kaltër, fotografi gjigante e kampionëve të së kaluarës për të kujtuar historinë, emrat e kombeve të ndryshme të shkruara në mure sepse Interistët janë ‘vëllezër të botës’.

Klubi zikaltër tani ka lëvizur në vendin e tij të ri dhe e shfaqi atë në faqen e internetit dhe në kanalet e rrjeteve sociale.

Videoja e publikuar, e shoqëruar me hashtagun e zgjedhur për ardhjen e Conte #notforeveryone, është një vështrim i parë në pesë katet e ndërtesës së Grupit Generali, ‘The Corner’, me tarracë panoramike me një pamje që përfshin Milanon nga Madonnina deri në “San Siro “, siç thuhet në shënimin e klubit.

Selia e re është projektuar nga DEGW dhe FUD, një grup i “Gruppo Lombardini22”. Në katin e nëntë të ndërtesës u krijua zona e pritjes për mysafirët dhe eventet, me sallën e mediave multifunksionale, dhomën e trofeve të rinovuar tërësisht, një instalim multimedia real që tregon historinë e të gjithë palmares zikaltër në një shikim të vetëm “.

“Disa ditë më parë, sipas faqes së internetit të Interit, ka filluar edhe projekti i rinovimit për Qendrën e Trajnimit Suning “Appiano Gentile” , i cili do t’i lejojë klubit të pajiset me një strukturë elite që mund t’i sigurojë ekipit të gjithë mbështetjen e nevojshme për të përmirësuar performancën sportive edhe më tej “.

Interi hap selinë e re. Kjo është deklarata me të cilën klubi paraqet shtëpinë e re të zikaltërve e bërë nga Suning.Foto 1Foto 4Foto 5Foto 6Foto 7Foto 8

Lajme të ngjashme

Lini një Koment

Adresa juaj e e-mail-it mbahet e fshehur.