Sulmi me armë ndaj Top Channel, gjendet një makinë e djegur në Golem

Një automjet i djegur është gjetur pak minuta pas ngjarjes së rëndë të ndodhur pas mesnate, ku u qëllua me armë drejt zyrave të Top Channel dhe mbeti i vrarë roja i sigurisë Pal Kola. Gazetari Igli Çelmeta raportoi për “BalkanWeb” se automjeti tip “Range Rover”, me targa të vjedhura është gjetur i djegur në…

Një automjet i djegur është gjetur pak minuta pas ngjarjes së rëndë të ndodhur pas mesnate, ku u qëllua me armë drejt zyrave të Top Channel dhe mbeti i vrarë roja i sigurisë Pal Kola.

Gazetari Igli Çelmeta raportoi për “BalkanWeb” se automjeti tip “Range Rover”, me targa të vjedhura është gjetur i djegur në Golem të Kavajës.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur rreth 25 gëzhoja kallashnikovi dhe po ashtu brenda saj një armë zjarri kallashnikov.