Shfaqi probleme shëndetësore në çerdhe, ndërron jetë 2-vjeçari në Burrel

Një fëmijë 2 vjeç ka ndërruar jetë në Burrel, pasi shfaqi probleme shëndetësore në çerdhe.

Sipas policisë, ai kishte shfaqur probleme shëndetësore dhe është dërguar nga dy edukatore në spitalin e Burrelit.

Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së të miturit, ndërsa grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes së rëndë.

Mat/informacion paraprak

Një fëmijë i mitur i moshës 2-vjeç, në ambientet e çerdhes nr 2, në Burrel ku ishte krijuar nga ka shfaqur probleme shëndetësore dhe pajisje është dërguar nga dy edukatorë në spitalin e Burrelit. Për shkak të mituri ka humbur jetën në spital. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijojnë hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarjeje.