Sherr i fortë në Kamëz, arrijnë deri në pengmarrje

Në Kamëz, diku rreth orës 11:44, në rrugën “London” dyshohet se gjatë një konflikti të çastit midis disa personave ende të paidentifikuar, është marrë jashtë dëshirës në automjet, një nga personat e përfshirë në konflikt.

0

Në Kamëz, diku rreth orës 11:44, në rrugën “London” dyshohet se gjatë një konflikti të çastit midis disa personave ende të paidentifikuar, është marrë jashtë dëshirës në automjet, një nga personat e përfshirë në konflikt.
Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe është vënë në ndjekje të automjetit, i cili është larguar menjëherë nga vendngjarja. Teksa ngjarja mbetet ende e paqartë, konflikti dyshohet se ka lindur për çështjen e një makine.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes,raporton Top Channel.

Lajme të ngjashme

Lini një Koment

Adresa juaj e e-mail-it mbahet e fshehur.