-4.5 C
Tiranë
E martë, 25 Janar, 2022

Sarandë/ Zjarr në katin e 4 të një pallati, detajet e para

Rreth orës 19:20, në lagjen numër 3, Sarandë, ka rënë zjarr në katin e katërt të një pallati, në banesën e shtetasit E.Zh., ku ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme