Reforma Zgjedhor/ Gramoz Ruçi pret sot në takim një grup deputetësh të opozitës

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ditën e sotme do të presë një grup deputetësh të opozitës, me kërkesën e tyre, për të diskutuar çështje të reformës zgjedhore

Takimi mes deputetëve të opozitës dhe Gramoz Ruçit do të mbahet në orën 12:00, ku është njoftuar edhe një prononcim për mediat pas takimit.

Njoftimi:

Përshëndetje,

Sot në orën 12:00, Kryetari i Kuvendit, z. Gramoz Ruçi, do të presë një grup deputetësh të opozitës, me kërkesën e tyre, për të diskutuar çështje të reformës zgjedhore.

Pas takimit, deputetët do të kenë një prononcim për mediat.

Faleminderit!