Përplasje e frikshme në Bylis-Vllaznia, Hadroj humb ndjenjat. Futbollistët me duar në kokë

Momente paniku në “Loro Boriçi” në sfidën Vllaznia – Bylisi. Andi Hadroj përplaset kokë më kokë me Markun dhe humbet për një moment ndjenjat.

Është dashur ndërhyrja e 2 stafeve mjekësore dhe ambulancës, që situata të qetësohej dhe për fat të mirë futbollisti është përmendur.

Menjëherë ai është nisur drejt spitalit me ambulancë për një kontroll më të detajuar.

Sfida vazhdon barazim 1 me 1.