E rëndë në Tiranë, hidhet nga kati i shtatë i pallatit, ndërron jetë i moshuari

Nje ngjarje e rende eshte regjistruar sot ne Tirane, ku nje i moshuar eshte hedhur nga kati i 7 i pallatit ku jetonte. Ngjarja ndodhi në Kamzë. Burime zyrtare bene me dije se dyshohet se është vetëhedhur nga kati i shtatë i pallatit ku banonte, shtetasi N. Sh., 70 vjeç, i cili si pasojë ka…

plagosur

Nje ngjarje e rende eshte regjistruar sot ne Tirane, ku nje i moshuar eshte hedhur nga kati i 7 i pallatit ku jetonte. Ngjarja ndodhi në Kamzë.

Burime zyrtare bene me dije se dyshohet se është vetëhedhur nga kati i shtatë i pallatit ku banonte, shtetasi N. Sh., 70 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.