9.5 C
Tiranë
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Demokratët e Bashës “ngujohen” në tarracë nga protestuesit, Salinaji me dru në dorë

Mes tyre duket edhe deputeti demokrat Ervin Salinaji që mban një dru në dorë, ndodhte për mbrojte nga protestuesit.

Protesta e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha ka degjeneruar në një përplasje dhe thyerje të dyerve dhe ambienteve të PD-së.

Ndërkohë deputetët demokratë dhe mbështetësit e Bashës që ndodhen brenda selisë kanë dalë në tarracë të godinës.

Mes tyre duket edhe deputeti demokrat Ervin Salinaji që mban një dru në dorë, ndodhte për mbrojte nga protestuesit.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme