Bulqizë/ Gjendet e mbytur në lumë një 32-vjeçare

Një 32-vjeçare është gjetur e mbytur në lumë. Trupi i pajetë u konstatua në Zallin e Bulqizë, në vendin e quajtur “Ura e Qytetit”, në fshatin Valikardhë të Njësisë Administrative Zerqan.

0

Sipas policisë shtetasja me iniciale M. F., është gjetur e mbytur rreth orës 21-30 të mbrëmjes.

Trupi i pajetë u dërgua në morgun e qytetit dhe mjekët po shohin nëse në trupin e saj ka shenja dhune. Paraprakisht mendohet se ngjarja është aksidentale,por po punohet për hetime të mëtejshme.

Lajme të ngjashme

Lini një Koment

Adresa juaj e e-mail-it mbahet e fshehur.