Aksidentohen tre automjete në Lezhë, një grua dhe një fëmijë në spital

Tjeter aksident ne superstraden Lezhe-Lac, ne afersi te fshatit Rrile. Perplasen 3 automjete dhe sipas burimeve jane plagosur nje grua dhe me nje femije. Ata jane derguar me urgjencen ne spitalin e lezhes per ndihne mjekesore. Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe nis hetimet per zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave te ketij aksidenti.

vijon…