Aksidenti fatal në Kukës, dalin pamjet, shihni kur shoferi humb kontrollin e makinës dhe përfundon në liqenin e Fierzës (VIDEO)

Një aksident me vdekje ndodhi këtë të diel në Kukës ku një mjet ka humbur kontrollin dhe ka rënë në liqenin e Fierzës. Si pasojë humbi jetën Sul Demnushi, 55 vjeç, dhe ka shpëtuar mrekullisht i biri. Ne kete video shihen edhe momentet e fundit para se makina te përfundonte ne liqen. Nga pamjet vihet…

Një aksident me vdekje ndodhi këtë të diel në Kukës ku një mjet ka humbur kontrollin dhe ka rënë në liqenin e Fierzës. Si pasojë humbi jetën Sul Demnushi, 55 vjeç, dhe ka shpëtuar mrekullisht i biri.

Ne kete video shihen edhe momentet e fundit para se makina te përfundonte ne liqen. Nga pamjet vihet re se makina nuk ka qene me shpejtësi dhe është ende e paqarte se si drejtuesi i mjetit humbi kontrollin e mjetit.