Aksident me vdekje në Thumanë

Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori ka ndodhur këtë të martë në rrotullimin e Thumanës në Krujë. Makina ka përplasur këmbësorin, i cili si pasojë plagëve të marra ka ndërruar jetë menjëherë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori ka ndodhur këtë të martë në rrotullimin e Thumanës në Krujë.

Makina ka përplasur këmbësorin, i cili si pasojë plagëve të marra ka ndërruar jetë menjëherë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.