Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër/ Përplasen dy automjete, raportohet për një viktimë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër në afërsi të fshatit Balldre.

Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën ku aktualisht nga burimet raportohet për një viktimë.

Autoambulanca dhe dy zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje.