Zgjedhjet lokale/ Meta shfaqet përkrah kandidatit për Bashkinë e Cërrikut: Optimist për 14 majin

Ilir Meta 4 Madhësia e tekstit: Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka ndarë një foto ku shihet i buzëqeshur përkrah kandidatit të koalicionit “Bashkë Fitojmë” të dalë nga Primaret, për Bashkinë e Cërrikut, Servet Duzha. Në një postim në Facebook, Meta e quajtur Duzhën si kryebashkiakun e ardhshëm të Cërrikut dhe se është…

Ilir Meta 4
Madhësia e tekstit:
Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka ndarë një foto ku shihet i buzëqeshur përkrah kandidatit të koalicionit “Bashkë Fitojmë” të dalë nga Primaret, për Bashkinë e Cërrikut, Servet Duzha.

Në një postim në Facebook, Meta e quajtur Duzhën si kryebashkiakun e ardhshëm të Cërrikut dhe se është optimist për zgjedhjet lokale që do të mbahem më 14 maj.

Postimi i plotë:

Kënaqësi të ndanim optimizmin e Fitores dhe Ndryshimit edhe në Cërrik me Kryebashkiakun e ardhshëm z.Servet Duzha.

Bashkë🤝Fitojmë!✌️🇦🇱

foto galeri