Vuante nga depresioni, vetëvaret 59-vjeçari në oborrin e shtëpisë

Një shtetas është vetëvarur në oborrin e banesës së tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në në Fushë-Milot, Kurbin rreth orës 06:20.

Policia njofton se shtetasi me iniciale H.M., 59 vjeç, dyshohet se në kushte depresioni është vetëvarur në oborrin e banesës se tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.