Tragjike! 45-vjeçari vetëvaret në stanin e bagëtive, policia jep detajet e para

Një ngjarje e rëndë është shënuar Zvërnec të Vlorës, ku është gjetur i vetëvarur me litar në një stan bagëtish një 45-vjeçar.

Sipas informacioneve paraprake të dhëna nga policia, mësohet se nga kqyrja në trupin e pajetë nuk vërehen dëmtime të tjera përveç asaj të shkaktuar nga litari.

Njoftimi i policië:

Vlorë

Në zonën e Portonovës, Zvërnec, në stan bagëtish dyshohet se është vetëvarur me litar për shkak të depresionit shtetasi B.J., rreth 45 vjeç, banues në Vlorë.
Nga kqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen dëmtime të tjera përveç asaj të shkaktuar nga litari.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave.