Tensione në Kuvend/ Berisha bllokon foltoren, rrethohet nga Garda, ndërpritet seanca

Pas situatës së tensionuar mes deputetit Flamur Noka dhe kryetares së seancës Lindita Nikolla, kryetari i PD ka bllokuar foltoren i rrethuar nga Garda.

Nikolla ka shpallur 5 minuta pushim deri në qetësimin e situatës.