Shkodra në festë për Vllazninë/ Rrugët e qytetit u mbushën plot deri në orët e para të mëngjesit

Ora është 2 e mëngjesit dhe vetëm tani ka nisur festa pasi mijëra tifozë kanë dalë në pritje të ekipit të Vllaznisë.

Thomas Brdaric, trajneri: Në fillim kur erdha në Shkodër, asnjeri nuk mendonte se ne mund të arrinim diçka sepse ishin të gjithë të zhgënjyer pasi vitin e kaluar ishin duke rënë nga kategoria. Tani është gjithçka ndryshe dhe mendoj se të gjithë në Shkodër besojnë fort në këtë skuadër dhe në këtë projekt

 

Top Channel