Sherr për motive të dobëta në Fier, goditet me çekiç 55-vjeçari

Një sherr për motive të dobëta mes dy personave ka degraduar në përdorimin e sendeve të forta në Fier. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:50, në lagjen “29 Nëntori”, Fier ku E. S., 42 vjeç, banues në Fier, ka goditur me çekiç, shtetasin Q. H., 55 vjeç. I lënduarit ndodhet në spital, në kujdesin e…

Një sherr për motive të dobëta mes dy personave ka degraduar në përdorimin e sendeve të forta në Fier.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:50, në lagjen “29 Nëntori”, Fier ku E. S., 42 vjeç, banues në Fier, ka goditur me çekiç, shtetasin Q. H., 55 vjeç.

I lënduarit ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, ndërsa 42-vjeçari shtë shpallur në kërkim dhe policia po punon për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.