Pamjet nga vendngjarja, momentet e para pas vrasjes së 35 vjeçarit (VIDEO)

Efektivë të shumtë të Policisë, autoambulanca dhe makina të shumta policie ndodhen në rrugën dytësore të autostradës Tiranë- Durrës, ku një 35 vjeçar u vra mbrëmjen e sotme. Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për Balkanweb, video të momenteve të para pas vrasjes.

Efektivë të shumtë të Policisë, autoambulanca dhe makina të shumta policie ndodhen në rrugën dytësore të autostradës Tiranë- Durrës, ku një 35 vjeçar u vra mbrëmjen e sotme.

Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për Balkanweb, video të momenteve të para pas vrasjes.