Opozita bllokon foltoren, deputeti i PS kapet “mat” duke luajtur shah

Seanca e së enjtes ka nisur mes debatesh me opozitën që ka bllokuar foltoren duke kërkuar mocion me debat pa limit lidhur me skandalin McGonogal. Por rrëmuja dhe tonet e larta duket se nuk e kanë shqetësuar deputetin socialist Eduard Shalsi që është parë duke luajtur shah.

Seanca e së enjtes ka nisur mes debatesh me opozitën që ka bllokuar foltoren duke kërkuar mocion me debat pa limit lidhur me skandalin McGonogal.

Por rrëmuja dhe tonet e larta duket se nuk e kanë shqetësuar deputetin socialist Eduard Shalsi që është parë duke luajtur shah.