Një 62-vjeçar ka humbur jetën këtë pasdite, pas një aksidenti në aksin rrugor Gjirokastër-Çajup rreth orës 16:45.

Një 62-vjeçar ka humbur jetën këtë pasdite, pas një aksidenti në aksin rrugor Gjirokastër-Çajup rreth orës 16:45. Viktima i identifikuar si F. M., 62 vjeç, banues në fshatin Erind të Gjirokastrës dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe ka dalë nga rruga. Ai është transportuar për në Spitalin Rajonal Gjirokastër, por ka…

Një 62-vjeçar ka humbur jetën këtë pasdite, pas një aksidenti në aksin rrugor Gjirokastër-Çajup rreth orës 16:45.

Viktima i identifikuar si F. M., 62 vjeç, banues në fshatin Erind të Gjirokastrës dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe ka dalë nga rruga.

Ai është transportuar për në Spitalin Rajonal Gjirokastër, por ka ndërruar jetë si pasojë e dëmtimeve të marra.