Ngjarje e rëndë në Vlorë, burri qëllon me sëpatë nënë e bijë

0

Nje ngjarja e rende ka tronditur qytetit e Vlores, ndersa raportohet se nje burre ka qelluar me sepate dy familjaret e tij, vajzen e xhaxhait dhe nusen e xhaxhait.

Ngjarja ka ndodhur ne Gumenice te Vlores, ndersa ende nuk dihet shkaqet, transmeton Ekspress.

Sipas informacioneve paraprake, dy te lënduarat ndodhen jashte rrezikut per jeten.

Policia po punon per kapjen e autorit dhe zbardhjen e plote te ngjarjes.

Lajme të ngjashme

Lini një Koment

Adresa juaj e e-mail-it mbahet e fshehur.