Ngjarja e rëndë në Gramsh, kapet autori që i mori jetën dy familjarëve

Është arrestuar autori i vrasjes së dyfishtë që ndodhi në Gramsh pasditene sotme. Policia bën me dije se Xhevit Sinani rreth 75 vjeç, dyshohet se ka vrare me sende të forta bashkeshorten Zeqine Sinani dhe vëllane e tij Shaqir Sinani. Ende nuk ka informacione në lidhje me shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë. Informacion shtesë…

Është arrestuar autori i vrasjes së dyfishtë që ndodhi në Gramsh pasditene sotme.

Policia bën me dije se Xhevit Sinani rreth 75 vjeç, dyshohet se ka vrare me sende të forta bashkeshorten Zeqine Sinani dhe vëllane e tij Shaqir Sinani.

Ende nuk ka informacione në lidhje me shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Informacion shtesë

Shërbimet e Policisë, falë reagimit në kohë kanë kapur në këto momente autorin e krimit të dyfishtë .

Dyshohet se shtetasi Xhevit Sinani rreth 75 vjeç, dyshohet se ka vrare me sende të forta bashkeshorten Zeqine Sinani dhe vellane e tij Shaqir Sinani.