Nga Ditmir Bushati te Erion Braçe e Mimi Kodheli, zbardhen disa nga emrat e anëtarëve të rinj të Kryesisë së PS

Zbardhen disa nga emrat e anëtarëve të rinj të Kryesisë së Partisë Socialiste. BalkanWeb mëson se disa prej emrave të fituesve janë Blerina Gjylameti, Belinda Balluku, Ogerta Manastirliu, Evis Kushi, Mimi Kodheli, Olta Xhacka, Ditmir Bushati si dhe Ilir Beqaj.

FITUESIT
FEMRAT
Belinda Balluku,
Blerina Gjylameti
Evis Kushi
Mimi Kodheli,
Ogera Manastirliu
Olta Xhaçka

BURRAT
Arben Pëllumbi
Armando Subashi
Erion Braçe
Ditmir Bushati
Ilir Beqaj
Pandeli Majko