LAJM I FUNDIT/ Vrau oficerin Saimir Hoxha, tenton vetëvrasjen Aldi Rama, kapet i plagosur

Aldi Rama, 21-vjeçari që ekzekutoi efektivin e policisë Saimir Hoxha ka tentuar të vetëvritet. Mësohet se Rama është gjetur i plagosur në zonën e njohur si laguna Kune-Vain, pasi ka qëlluar veten me armë zjarri pesë orë pasi kreu krimin e rëndë. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur dhe auto-ambulanca për t’i dhënë ndihmën e nevojshme mjekësore autorit të vrasjes së oficerit.
vijon…