Goditet me thikë 62-vjeçari

0

Një i moshuar është goditur me thikë këtë pasdite në qytetin e Elbasanit.

Fjala është për një 62 vjeçar të identifikuar si Enver Xhezairi. I moshuari është dërguar në spital dhe ka dy plagë në trup.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe shprehet se ka identifikuar autorin e krimit dhe ka nisur kërkimet për gjetjen e tij.

Ende nuk është mësuar se cili ka qenë shkaku i tentativës për të vrarë 62 vjeçarin./Express

Lajme të ngjashme

Lini një Koment

Adresa juaj e e-mail-it mbahet e fshehur.