Gjirokastër/ I moshuari u gjet i pajetë në lokal, ndalohet pronarja 43-vjeçare

Një 43-vjeçare, banuese në Gjirokastër është ndaluar nga policia për shkak se në ambientet e lokalit të saj u gjet i pajetë një 72-vjeçar.

Bëhet fjalë për shtetasen me iniciale M.Z, ku në biznesin e saj në lagjen “18 shtatori” u gjet pa shenja jete K.V., banues në Dropull.

Trupi u gjet dje, rreth orës 11:15 dhe nga këqyrja paraprake  nuk u konstatuan shenja dhune.