E zë korrenti, ndërron jetë elektriçisti

Një 35-vjeçar me profesion elektriçist ka ndërruar jetë pasi ka rënë kontakt me energjinë elektrike.

Një 35-vjeçar me profesion elektriçist ka ndërruar jetë pasi ka rënë kontakt me energjinë elektrike.

Mësohet se rreth orës 12:50, në Rrashbull të Durrësit, 35-vjeçari Klinton Xhani duke riparuar një defekt elektrik në një shtyllë , ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë,raporton Top Channel.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.