E rëndë në Tiranë/ Ndërron jetë në rrugë 51-vjeçari, dyshohet nga…

Një 51-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në rrugën “Ali Shefqeti”në Tiranë. Policia bën me dijes e viktima është shtetasi me inicialet F. K.. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin…

Një 51-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në rrugën “Ali Shefqeti”në Tiranë. Policia bën me dijes e viktima është shtetasi me inicialet F. K..

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.