E përplasi mbrëmë 29-vjeçarja në Tiranë, ndërron jetë në spital 60-vjeçari Begzan Hysa

60-vjeçari Begzan Hysa i cili mbeti i lënduar pasditen e djeshme nga një aksident në zonën e “Kodrës së Diellit” ka ndërruar jetë në spital. Viktima nuk i ka shpëtuar dot plagëve të marra pasi kishte shumë thyerje në trup nga aksidenti i rëndë i shkaktuar nga 29-vjeçarja Elinta Garo. Kjo e fundit, pasi humbi…

60-vjeçari Begzan Hysa i cili mbeti i lënduar pasditen e djeshme nga një aksident në zonën e “Kodrës së Diellit” ka ndërruar jetë në spital.

Viktima nuk i ka shpëtuar dot plagëve të marra pasi kishte shumë thyerje në trup nga aksidenti i rëndë i shkaktuar nga 29-vjeçarja Elinta Garo.

Kjo e fundit, pasi humbi kontrollin e mjetit që drejtonte përplasi fillimisht 27-vjeçaren e identifikuar si Alkuna Telhaj dhe më pas çiftin e bashkëshortëve Begzan dhe Valetina Hysa.

Valentina dhe Alkuna janë jashtë rrezikut për jetën.
29-vjeçarja Elinta Garo që shkaktoi aksidentin është tashmë e arrestuar.