Bie nga kati i 7-të i një pallati gruaja në Tiranë, ndërron jetë në vend

Një 87-vjeçare ka rënë nga kati i 7-të i një pallati në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”, në kryeqytet, teksa rrethanat e ngjarjes mbeten e ende të paqarta. E moshuara ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rrëzimit të 87-vjeçares.

“Më datë 22.06.2023, në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”, dyshohet se ka rënë nga kati i 7-të i pallatit ku banonte shtetasja N. B., 87 vjeçe, dhe si pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia.