9.5 C
Tiranë
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Atentati në “Don Bosko”, zbulohen emrat e të plagosurve dhe viktimës

Viktima quhet Erion Çela, 35 vjeç. I plagosur ka mbetur dhe vëllai i tij Blerim Çela me plagë në këmbë dhe fytyrë.

TIRANË – Emrat e 4 personave të plagosur dhe një viktimë që u goditën me kallashnikov në lokalin “Fokus” në “Don Bosko” janë publikuar tashmë. Viktima është Erion Çela, 35-vjeç, kurse të plagosurit janë: Arben Dani, 46 vjeç, Azbi Selimaj, 19 vjeç, Blerim çela, 28 vjeç dhe Edmon çroj 41 vjeç.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme