31-vjeçari i vë flakën vetes te kthesa e Kamzës (Emri)

Një 31-vjeçar ka tentuar të vetëdigjet me benzinë këtë të hënë në afërsi të një qendre tregtare te kthesa e Kamzës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:40 dhe policia ka identifikuar shtetasin  Ervis Marku.

Si pasojë ky i fundit është dëmtuar dhe është dërguar në spitalin e djegie-plastikës për mjekim.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.